Dünya Ahiret Bütünlüğü

% 25

İNDİRİM

8.00 TL 6.00 TL

Ürün Kodu: 9786059652070

Yazar: Şehmus Demir

Yayınevi: Fecr Yayınları

LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Adet
Yazar : Şehmus Demir
Yayınevi : Fecr Yayınları
Çevirmen :
Yayın Kategorisi : İslam Düşüncesi
ISBN :
Barkod : 9786059652070
Sayfa Sayısı : 104
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 2016-4
Dil : Türkçe
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Ebat : 135-210
Özet : Kur'ân-ı Kerîm'de ve onun açıklayıcısı konumunda olan hadislerde dünya hayatını övücü ifadelere rastlamak mümkün olduğu gibi, yerici ifadeleri de müşahede etmek mümkündür. Müslüman ferdin dünya ve ahirete nasıl bir perspektiften bakması gerektiği, yaşamını sürdürürken prensip edineceği ilkeler, hayatını nasıl tanzim etmesi gerektiği, dinin yaşama ne ölçüde etki etmesi gerektiği ve benzeri konulara açıklık getirebilmek amacıyla, bütüncül bir yaklaşımla Kur'ân-ın dünya hayatına bakışının ve dünya hayatının ahiretle münasebetinin ele alınıp incelenmesi ve belirli çıkarsamalarda bulunulması gerekmektedir. İÇİNDEKİLER ÖN SÖZ GİRİŞ I. DÜNYA VE AHİRET KAVRAMLARININ TAHLİLİ a. Dünya b. Ahiret c. Dünya ve Ahiret Kavramlarının Kur'an'da Geçtiği Yerler ve Geçiş Şekilleri II. ÇEŞİTLİ DİNLERİN DÜNYA VE AHİRETLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİ a. Önasya Dinleri 1. Yahudilik 2. Hristiyanlık b. Hint Dinleri c. Uzakdoğu Dinleri BİRİNCİ BÖLÜM KUR'AN'IN DÜNYA HAYATINA BAKIŞI I. İNSANIN EVREN İÇERİSİNDEKİ KONUMU ve GÖREVİ II. DÜNYA HAYATININ MAHİYETİ a. Allah'a Giden Yolda Yol Gösterici Olarak Dünya b. Ahireti Kazanmadaki Rolü Açısından Dünya c. Dünya İçin Dünya III. DÜNYEVİ NİMETLER, SERVET VE MAL KARŞISINDA İNSANIN KONUMU İKİNCİ BÖLÜM DÜNYA - AHİRET BÜTÜNLÜĞÜ ve DENGE I. DÜNYEVİ FİİLLER VE AHİRET BÜTÜNLÜĞÜ II. İBADET - HAYAT BÜTÜNLÜĞÜ III. DİN-HAYAT BÜTÜNLÜĞÜ IV. HAYATLA İÇ İÇE BİR PEYGAMBER V. BÜTÜNLÜĞÜN BOZULMASI SONUÇ BİBLİYOGRAFYA
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Tüm Kredi Kartları
Taksit tutarıToplam
Peşin-6.00 TL
23.13 TL6.25 TL
32.10 TL6.30 TL
41.59 TL6.34 TL
51.28 TL6.38 TL
61.07 TL6.43 TL
70.93 TL6.48 TL
80.82 TL6.52 TL
90.73 TL6.58 TL
100.66 TL6.65 TL
110.61 TL6.71 TL
120.56 TL6.77 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır